Hakkımızda

Firma Ünvanı: MRT GROUP  VILLA KIRALAMA & GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI
Kuruluş Yılı: 2003
Vergi Dairesi: BODRUM V.D.
Vergi No: 9910182413

kiralikevlerbodrum.com web sayfamıza hoşgeldiniz !

kiralikevlerbodrum.com, MRT GROUP Emlak & Profesyonel Site Yönetimi/ İnternet Pazarlama firmasına ait kurumsal web sayfasıdır. Firma ünvanımız ve logomuz türk patent enstitüsü tarafından 200844678 no’lu marka tescil belgesi ile tescil edilmiştir. Firmamız Bodrum Emlakcılar Derneği üyesidir. Yurtiçindeki villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.kiralikevlerbodrum.com internet sitesidir.

Firmamız yıllık kiralık evlerin yanında özellikle tatil amaçlı daire, denize sıfır residence daireler, ortak havuzlu villa ve özel havuzlu villa kiralamasının organizasyonu konularında hizmet vermektedir. Farklı özelliklere sahip evlerde, tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun evi bulmak için özen gösterir ve her müşterimizle bire bir ilgileniriz.

Yazlık kiralık evlerimizin tümü standart donanımlara sahiptir. Evlerimizin fiziksel ve donanımsal özellikleri ilanlarda ayrıca belirtilmiştir. Tatil evlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiyi mail veya telefon ile müşteri temsilcinizden öğrenebilirsiniz.

Firmamız rezervasyon aşamasından evin teslim edilme anına kadar bire bir 7/24 müşterilerine refakat eder, ödemeleri alır, eve yerleştirir, evin sorunları ile ilgilenir ve evi tekrar teslim alır, geri iadeli hasar depozitosunu biz öderiz. Kiracıyı hiçbir şekilde ev sahibi ile muhatap etmez, profesyonel çözümler ve iş ortaklarımızla olası onarım – tamiratları anında gidermek için elimizden geleni yaparız.

Müşteri memnuniyeti şirketimizin birinci koşuludur ve vizyonumuz siz değerli tatilcilere en iyi kaliteyi en uygun şekilde sunmaya çalışarak büyümek ve bu paralelde daha geniş kitlelere villa veya evde tatili yapmayı benimsetmektir.

Tatil evleri kiralamasında ve satışında misyonumuz Türkiye’de hiçbir faaliyet ve hiçbir mali gideri olmaksızın sadece web sitesi üzerinden pazarlama yapan ve hiçbir sorumluluk taşımayan sanal portalların önüne geçerek, gerçek ve güvenilir hizmeti yerinde ve sorunsuz sunan dünyaca tanınan bir Türk firması olmaktır.

SON SÖZ . . .

Farklı özelliklere sahip evlerde, farklı müşterilerimiz olur. Tek ortak özellikleri Bodrum’u mutlu terk etmeleridir. Hadi sizde gelin bizimle tanışın, hayallerinizi beraber gerçekleştirelim.

Allow your visitor to create listing without registering

Both you and your agents are able to login and submit property listings from the front of your website but Houzez also allows (optionally) to create a listing just entering your email and will be automatically created a new account.

To avoid spam user the account just created have to be confirmed by email.

Compare listings

Karşılaştırmak
Open chat
WhatApp ile hemen ulas.
Powered by